Slide background

HURTOWNIA STALI GRETA

zaopatrujemy w stal Poznań i okolice

poznaj naszą ofertę

sprawdź naszą lokalizację

Slide background

SPAWALNICTWO

Bogata oferta urządzeń spawalniczych MIG TIG MMA PLAZMA

pełna oferta spawalnictwa

sprawdź naszą lokalizację

ARC 400S

TIG 200P

MIG 250C

CUT 100C

Hurtownia Stali Kicin k/Poznania

Hurtownia Stali GRETA w Poznaniu powstała w 2000 roku i od początku funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne. Jest liczącym się partnerem handlowym wielu przedsiębiorstw zarówno państwowych jak i prywatnych związanych z branżą budowlano – konstrukcyjną. Od momentu powstania podstawą działalności hurtowni stali jest handel hurtowy oraz detaliczny wyrobów hutniczych ze stali zwykłych. Dzięki dbałości o jakość dostarczanych wyrobów jak również usług stale budujemy zaufanie i uznanie naszych odbiorców oraz spełniamy ich wysokie wymagania. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę klientów, wykwalifikowana kadra służymy fachowym doradztwem. Dobierzemy, doradzimy, dotniemy stal wg Twoich potrzeb!

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty stali.

Stal hutnicza

Szanowny Kliencie, w naszej hurtowni kupisz zawsze dobrej jakości stal konstrukcyjną – ceowniki, dwuteowniki; pręty kwadratowe, pręty płaskie; rury stalowe ze szwem czarne i ocynkowane; blachy czarne i ocynkowane; profile zamknięte prostokątne i kwadratowe; kątowniki gięte na zimno i gorącowalcowane; strzemiona; pręty gładkie i zbrojeniowe. Gwarantujemy zawsze szeroki wybór i w bardzo atrakcyjnych cenach. Na miejscu docinamy stal, a dzięki znajomości i doświadczeniu w branży fachowo doradzamy.

Spawarki i artykuły spawalnicze

Oferujemy niezawodny, profesjonalny sprzęt spawalniczy wraz z akcesoriami marki SPARTUS, której jesteśmy dystrybutorem. W sprzedaży mamy spawarki MIG, TIG, MMA, PLAZMA, oraz akcesoria: chłodnica do spawarki WRC, wózek, filtr powietrza. Do każdego urządzenia spawalniczego nasi Klienci kupią u nas uchwyty spawalnicze czy drut spawalniczy wiodących marek. Oferujemy również przyłbice, rękawice spawalnicze, elektrody, a także chemię spawalniczą.

Elektronarzędzia i eksploatacja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na elektronarzędzia profesjonalnej marki HITACHI. Asortyment to niezawodne wiertarki, wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki, pilarki, frezarki itp. Sprzedajemy również niezawodne tarcze do cięcia i szlifowania stali wiodących marek: Klingspor, Lukas; Star Flex oraz plastikowe zaślepki wewnętrzne do rur i profili kwadratowych i prostokątnych. Warto poznać również ofertę na artykuły BHP: nauszniki, okulary ochronne, stopery do uszu, maski, rękawice, mydła oraz proszki BHP.

Doradztwo

Gwarantujemy sprawną i szybką obsługę naszych Klientów. Doradzamy w wyborze odpowiedniego towaru. Docinamy materiały oraz gniemy strzemiona.

Dostępność

Posiadamy bardzo bogatą ofertę metali surowych, artykułów spawalniczych i eksploatacyjnych. Perfekcyjnie dbamy o ciągłość zamówień, sprawdź nas!

Dostawa

Firma Greta posiada własny transport. Do naszych Klientów dostarczamy materiały pod adres w bardzo atrakcyjnych cenach. Zadzwoń i poznaj szczegóły.